Vítáme vás na našem novém webu!

Zamek-rybnik_Fotor

Vážení návštěvníci našich stránek, je nám potěšením oznámit, že jsme právě spustili kompletně nový web s řadou užitečných funkcí. S těmi bychom vás chtěli v následujících řádkách seznámit.

Největší novinkou je, že od 1. července 2016 bude zámek Libouchec přístupný široké veřejnosti formou komentovaných prohlídek. Na ty se můžete pohodlně přihlásit pomocí rezervačního formuláře a to bez nutnosti registrace! Stačí si jen vybrat volný termín, zadat počet osob a odeslat. Všechny další potřebné informace včetně cen, naleznete v hlavním menu v odkazech služby a rezervace.

Svatby na zámku Libouchec? Ano, to je další novinka, která si jistě najde svoje příznivce. Zámek krom jiného disponuje hned několika sály a krásnou a neopakovatelnou atmosférou, která z vaší svatby udělá výjimečný zážitek. Pro více informací navštivte sekci svatby.

V sekci zámek před a po jsme pro vás připravili srovnání toho, jak zámek vypadal před rekonstrukcí a nyní. Věříme, že to na vás udělá dojem.

Protože chceme držet krok s dobou, nechybí mobilní verze webu.

Nezapomněli jsme ani na historii, o té se více dozvíte v sekci z historie v horním menu.

Galerie dobových a dalších fotek hledejte v sekci fotogalerie.

 

Pokud se vám naše nové stránky líbí, budeme velice rádi za jakýkoli komentář, který můžete zanechat níže pod tímto příspěvkem 🙂

Těšíme se na vaši návštěvu!

Zámek Libouchec

One thought on “Vítáme vás na našem novém webu!

  • 26.6.2016 at 15:42
    Permalink

    Neuveritelne co jste dokazali.

    Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *