Svatby

Vzhledem k poptávce po možnosti zajištění svatebních obřadů, případně i jiných prestižních akcí, v areálu liboucheckého zámku, přicházíme s nabídkou pořádání takovýchto akcí.

Základní možností je uspořádání svatebního nebo jiného obřadu či akce v Obřadním sále zámku. Lze kombinovat s uspořádáním části nebo celého obřadu na Hlavním nádvoří zámku.

Součástí všech těchto nabídek je soukromé parkování až pro dvacet osobních vozidel na Jižním nádvoří.

Svatební či jiný obřad musí být domluven na konkretní čas v daném dni a je pro něj vyhrazeno 60 minut. V případě zájmu je však možné za úhradu tento čas prodloužit. Stejně tak je možné individuálně domluvit rozsah a cenu služeb, které budou účastníkům poskytnuty.

  

Ceník:

Uspořádání svatebního obřadu v Obřadním sále: Kč 6.000,- + DPH

Součástí této ceny je možnost focení v Obřadním sále a na Hlavním nádvoří zámku a zajištění reprodukované hudby). Po dohodě je možné zajistit focení v zahradě u jezírka případně v areálu jízdárny s koňmi (v těchto případech výhradně pro novomanžele, svědky a rodiče – max. 8 osob), Kč 1.500,- + DPH, dále pak květinou výzdobu, živou hudbu, příp. další služby dle skutečných nákladů.

Uspořádání svatebního obřadu v Rytířském sále: Kč 11.000,- + DPH

Součástí ceny je možnost focení v Rytířském sále, Hlavním nádvoří a v zahradě u jezírka nebo v jízdárně zámku s koňmi ( v těchto dvou případech výhradně pro novomanžele, svědky a rodiče – max. 8 osob) a zajištění reprodukované hudby. Po dohodě je možné zajistit květinovou výzdobu, živou hudbu, příp. další služby cena dle skutečných nákladů

Pozn.:
* Uvedené ceny nezahrnují poplatky obci Libouchec či státu, které jsou spojeny s provedením obřadu
** V zimním období nejsou sály vytápěny na obytnou teplotu, pouze temperovány na nezámrznou teplotu. V případě zájmu je možné oba sály vytopit za úhradu vynaložených nákladů.
*** Mimo svatební obřady je možno dohodnout i pořádání další akcí či pronájmu prostor, přičemž cena bude v tomto případě kalkulována individuálně.

GALERIE

 

Kontaktní formulář pro objednání svatby

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

 

Zpět na stránku služeb