Svatby

Vzhledem k poptávce po možnosti zajištění svatebních obřadů, případně i jiných prestižních akcí, v areálu liboucheckého zámku, přicházíme s nabídkou pořádání takovýchto akcí.

Základní možností je uspořádání svatebního nebo jiného obřadu či akce v Obřadním sále zámku. Lze kombinovat s uspořádáním části nebo celého obřadu na Hlavním nádvoří zámku.

Součástí všech těchto nabídek je soukromé parkování až pro dvacet osobních vozidel na Jižním nádvoří.

Svatební či jiný obřad musí být domluven na konkretní čas v daném dni a je pro něj vyhrazeno 60 minut. V případě zájmu je však možné za úhradu tento čas prodloužit. Stejně tak je možné individuálně domluvit rozsah a cenu služeb, které budou účastníkům poskytnuty.

  

Ceník:

Uspořádání svatebního obřadu v Obřadním sále: Kč 7.200,-

Součástí této ceny je možnost fotografování v Obřadním sále a na Hlavním nádvoří zámku a zajištění reprodukované hudby. Po dohodě je možné fotografování v zahradě u jezírka, případně v areálu jízdárny s koňmi (v těchto případech výhradně pro novomanžele, svědky a rodiče – max. 8 osob), Kč 1.800,-. Dále Vám můžeme zajistit květinovou výzdobu, přípitek, živou hudbu, příp. další služby.

Uspořádání svatebního obřadu na Hlavním nádvoří: Kč 8.200,-

Součástí této ceny je možnost fotografování na Hlavním nádvoří zámku a zajištění reprodukované hudby. Dále květinová výzdoba obřadního stolu, dvou doplňkových stolků a výzdoba svatebního oblouku v barvě na přání. Dle Vašeho přání zazvoníme na obrovské zvony, které jsou umístěny ve věži zámku. Po dohodě je možné fotografování v zahradě u jezírka, případně v areálu jízdárny s koňmi (v těchto případech výhradně pro novomanžele, svědky a rodiče – max. 8 osob), Kč 1.800,-.

Uspořádání svatebního obřadu v Rytířském sále: Kč 13.300,-

Součástí ceny je možnost fotografování v Rytířském sále, Hlavním nádvoří a v zahradě u jezírka nebo v jízdárně zámku s koňmi ( v těchto dvou případech výhradně pro novomanžele, svědky a rodiče – max. 8 osob) a zajištění reprodukované hudby. Po dohodě je možné zajistit květinovou výzdobu, přípitek, živou hudbu, příp. další služby.

Pozn.:

* Uvedené ceny obsahují DPH dle platné legislativy.
**Uvedené ceny nezahrnují poplatky obci Libouchec či státu, které jsou spojeny s provedením obřadu.
*** V zimním období nejsou sály vytápěny na obytnou teplotu, pouze temperovány na nezámrznou teplotu. V případě zájmu je možné oba sály vytopit za úhradu vynaložených nákladů.
**** Mimo svatební obřady je možno dohodnout i pořádání další akcí či pronájmu prostor, přičemž cena bude v tomto případě kalkulována individuálně.

 

GALERIE

 

Kontaktní formulář pro objednání svatby

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí Prohlášení o zpracování osobních údajů.

 

Zpět na stránku služeb